All Products

Add Cured and Roasted Meats and Smoked Salmon

Regular
from $15.00
Sale
from $15.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Add Ribbon to Box

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Antipasto Skewer (GF/V)

Regular
$75.00
Sale
$75.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Bamboo Knives, Fork, Spoon & Napkin (6)

Regular
$6.00
Sale
$6.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Bamboo Spoons & Napkins (6)

Regular
$3.50
Sale
$3.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Banana Bread Bites (GF Available)

Regular
from $40.00
Sale
from $40.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Banana Bread Box Mixed (V)

Regular
from $29.50
Sale
from $29.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Bite Box (V/VG/DF)

Regular
from $69.00
Sale
from $69.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Box Options

Regular
$8.00
Sale
$8.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Breakfast Bagel

Regular
from $11.50
Sale
from $11.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Breakfast Bagel Box

Regular
from $14.99
Sale
from $14.99
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Breakfast Wrap Box

Regular
from $14.99
Sale
from $14.99
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Breakfast Wraps

Regular
from $12.99
Sale
from $12.99
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Brie Cheese Cake

Regular
from $129.00
Sale
from $129.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Brown Rice Salad (VG/GF)

Regular
from $45.00
Sale
from $45.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Caesar Salad

Regular
from $45.00
Sale
from $45.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cherry Tomato Bites (GF)

Regular
$75.00
Sale
$75.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Chicken Nuggets

Regular
from $49.00
Sale
from $49.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Chicken Salad Sliders

Regular
$6.95
Sale
$6.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Classic Sandwiches (V) (GF)

Regular
from $39.00
Sale
from $39.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Classic Sonoma Lamingtons (V)

Regular
$50.00
Sale
$50.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cocktail Bagels (V/VG)

Regular
from $7.95
Sale
from $7.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cocktail Croissant Box (V)

Regular
$4.50
Sale
$4.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cocktail Pastry Box (V)

Regular
from $82.00
Sale
from $82.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cocktail Quiche (V)

Regular
from $35.00
Sale
from $35.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cocktail Sausage Rolls

Regular
from $45.00
Sale
from $45.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Cold Press Juice

Regular
$35.00
Sale
$35.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Contintal Box

Regular
from $10.99
Sale
from $10.99
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Delivery Order Processing

Regular
$0.00
Sale
$0.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Deluxe Muffins

Regular
$7.50
Sale
$7.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Fairy Bread

Regular
$35.00
Sale
$35.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Filling Option

Regular
from $2.00
Sale
from $2.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Filling Option 1

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Filling Option 1

Regular
$10.00
Sale
$10.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Filling Option 1

Regular
from $10.00
Sale
from $10.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Filling Option 1

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Filling Option 2

Regular
$5.00
Sale
$5.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Filling Option 2

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Filling Option 2

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Focaccia Sandwiches

Regular
$45.00
Sale
$45.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Frittata (GF)

Regular
$24.00
Sale
$24.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Fruit Cup

Regular
$6.95
Sale
$6.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Fruit Platter (V)

Regular
from $40.00
Sale
from $40.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Fruit Skewers (V)

Regular
from $45.00
Sale
from $45.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

GF High Tea Sandwiches (V/DF)

Regular
from $79.00
Sale
from $79.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Gift Card

Regular
from $50.00
Sale
from $50.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Gift Card and Ribbon

Regular
$6.50
Sale
$6.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Gift Card and Ribbon

Regular
$6.50
Sale
$6.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Need Help Ordering??

Click here to find out more about how to pay and order from Phat Platter

GF = Gluten Free // V = Vegetarian // VG = Vegan